Szukaj


Zimowe przejście przewodnickie w Bieszczadach
W ostatni zimowy weekend gościła w Bieszczadach grupa przewodników tarnobrzeskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Za bazę obrali Ośrodek Turystyki Górskiej "Latarnia Wagabundy" w Woli Michowej - nie po raz pierwszy zresztą.Napisz komentarz (0 Komentarze)
Więcej…
 
Wiosenny Rajd Doliną Osławy
Rajd organizowany jest przez Bieszczadzkie Stowarzyszenie Turystyki Konnej. W tym roku za metę rajdu obraliśmy O.T.J „ Łukoraj” w Łukowym. Jest to doskonała baza noclegowa i żywieniowa tak dla koni jak i jeźdźców. Trasy rajdu przebiegają przez bardzo ciekawe tereny Bieszczadów, Beskidu Niskiego i Pogórza a wyznacza je lokalizacja poszczególnych ośrodków, które są współorganizatorem tej imprezy.Napisz komentarz (0 Komentarze)
Więcej…
 
Wielkanoc z Folklorem i Tradycją - oferta Wielkanocna
Po sześciu tygodniach postu zapraszamy do wspólnych obchodów Świąt Wielkiej Nocy. Program nawiązuje do tradycji łemkowskiej wsi. Proponujemy  zatem regionalne potrawy, uczestnictwo w obrzędach, odwiedziny w miejscach kultu oraz wiele atrakcji turystycznych.
Napisz komentarz (0 Komentarze)
Więcej…
 

W dniu 9 marca 2006r., na stoku wyciągu narciarskiego w Komańczy odbyły się "Gminne zawody narciarskie uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Wójta Gminy Komańcza".

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Więcej…
 

W dniu 18 lutego 2006 na stoku narciarskim w Komańczy odbyły się II polsko-słowackie Zawody Narciarskie Starostów, Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów z województwa Podkarpackiego z ich odpowiednikami po stronie Słowackiej.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje: 21 - 25 z 25
Materiały prezentowane na stronach serwisu (teksty, zdjęcia) chronione są prawem autorskim. Wykorzystanie wymaga zgody redakcji.
 © OKiWM 2006 www.komancza.info
hosting i wdrożenie webfabryka.pl © 2006