Szukaj


Współpraca

Celem serwisu Okolice Komańczy i Woli Michowej jest prezentacja regionu zarówno pod kątem turystyki, jak i stworzenie platformy przyjaznej mieszkańcom tego terenu.

Dokładamy wszelkich starań by serwis był rzetelny i aktualny, jednak z przyczyn oczywistych nie możemy być wszędzie. Będziemy wdzięczni za wszelkie materiały, zarówno  z aktualnych wydarzeń (relacje, zdjęcia, ciekawe wydarzenia) jak i materiały historyczne. Materiały archiwalne  postaci wspomnień, opisów i zdjęć byłyby szczególnie cenne pozwalając zaprezentować ulotną przeszłość tego regionu a także tradycje, zwyczaje i obrzędy lokalne.

Zapraszamy do współpracy również instytucje: urzędy, szkoły, przedszkola, stowarzyszenia, parafie i inne podmioty działające na terenie administrowanym przez Gminę Komańcza. Możecie Państwo za pośrednictwem serwisu zaprezentować własne dokonania, poinformować o bieżących wydarzeniach, przedstawić relacje z działań zwiazanych z danym obszarem działalności, imprez, spotkań, projektów czy planów.

Materiały można wysyłać na adres: galeria@komancza.info lub wspolpraca@komancza.info

 Materiały nadesłane powinny być autorskie lub posiadać prawa do publikacji. Zdjęcia powinny być opisane oraz podany ich autor. 

Z góry serdecznie dziękujemy za nadesłane informacje.

Redakcja serwisu.

 
Polecamy:  Noclegi Bieszczady
 
Materiały prezentowane na stronach serwisu (teksty, zdjęcia) chronione są prawem autorskim. Wykorzystanie wymaga zgody redakcji.
 © OKiWM 2006 www.komancza.info
 współpraca: Twoje Bieszczady