Szukaj


I Bieg Narciarski szlakiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej

I Bieg Narciarski szlakiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej

Majdan – Wola Michowa  10 marca 2007r godz.10:00

Bieg narciarski.
Tereny Bieszczadów i Beskidu Niskiego są wymarzonym terenem do organizacji biegów narciarskich. Z uwagi na coraz bardziej rozpropagowaną turystykę narciarską i liczne zapytania o możliwości wędrówek po pięknych szlakach naszej okolicy podjęliśmy się organizacji biegu i rajdu narciarskiego.

Komitet organizacyjny:

  • Ośrodek Turystyki Górskiej „ Latarnia Wagabundy”
  • Urząd Gminy Komańcza  
  • Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych
  • Miejsko Gminny Ośrodek kultury i Sportu w Zagórzu

Opis trasy:

Początek trasy: Dworzec Kolejki w Majdanie.

Zakończenie trasy : Dworzec kolejki leśnej w Woli Michowej.

 

Trasa biegnie legendarnym torowiskiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej początkowo wzdłuż drogi karpackiej Cisna - Komańcza, a dalej doliną rzeki Solinka w kierunku pasma granicznego przez dawne wsie Solinka i Balnica, następnie wzdłuż rzeki Osława do Maniowa i Woli Michowej meta biegu na dworcu kolejki leśnej w Woli Michowej. ( dł. trasy 14km).

Warunki uczestnictwa:

  • zaświadczenie lekarskie

  • dowód osobisty lub legitymacja szkolna

  • Dzieci startują pod opieką rodziców, nauczycieli, trenerów

  • Wpłata wpisowego które wynosi: dorośli  - 30zł ; młodzież - 15zł 

Wpisowe zawiera: (udział w biegu, przejazd autokarem z Woli Michowej na początek trasy, upominki i nagrody, gorący posiłek na mecie biegu, udział w biesiadzie narciarskiej, ubezpieczenie NW) 

UWAGA:

Potwierdzenie wzięcia udziału w imprezie, wpłatę wpisowego oraz rezerwację noclegów prosimy zgłaszać na nr. tel. 0502 472 112 lub za pomocą  formularza kontaktowego  W treści formularza prosimy o podanie liczby osób oraz datę przyjazdu.
 
Wierzymy że piękno naszych okolic, duże zaangażowanie organizatorów oraz ciekawe imprezy towarzyszące sprawią że impreza wpisze się w stały kalendarz imprez zimowych w naszej okolicy.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału !!!

 
 
 
Polecamy:  Noclegi Bieszczady
 
Materiały prezentowane na stronach serwisu (teksty, zdjęcia) chronione są prawem autorskim. Wykorzystanie wymaga zgody redakcji.
 © OKiWM 2006 www.komancza.info
 współpraca: Twoje Bieszczady