Szukaj


Smolnik

Zagroda Chryszczata, Smolnik nad Osławą, 38-543 Komańcza.
tel. 0-508-073-887, 0-602-301-016, numer gg:7288032

Miejsce z prawdziwym bieszczadzkim klimatem. Noclegi w przytulnie urządzonych pokojach oraz celach więziennych - do wyboru. Cele surowe - jak być powinno - ale za to tańsze - mogą stanowić nielada atrakcję dla miłosników przygód. Surowy, oryginalny wystrój i bijący "chłód więzienia" powinny przypaść do gustu prawdziwym bieszczadzkim łazikom.

Zagroda Chryszczata to także doskonałe jadło i mili gospodarze oraz wspaniały wystrój, który robi klimat tego miejsca. Do wykończenia Zagrody wykorzystano dziesiątki rzeźb przedstawiających różne, niekoniecznie bieszczadzkie postaci i sceny. Rzuca się w oczy mnogość rozwieszonych skór upolowanej zwierzyny oraz ciekawych przedmiotów i przyrządów - niegdyś codziennego użytku, dziś pamiątek przeszłości dostępnych do obejrzenia w niewielu miejscach.

Na dużej posesji parking, miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki. Teren opływa z tyłu potok Smolniczek, który nieco niżej wpada do Osławy. Tuż za łaką z boiskiem znajdują się tory bieszczadzkiej kolejki wąskotorowej - dziś odcinek ten jest wyłączony z ruchu, jednak są pomysły jego przywrócenia lub innego wykorzystania.

Henryk Piotrowski, Smolnik 31, 38-543 Komańcza.

Tel. (0-13) 467-72-28
15 miejsc noclegowych całorocznych. Pokój gościnny 5-os. z łazienką, natomiast pozostałe z łazienką na korytarzu.
Możliwość korzystania z oddzielnej kuchni, oraz zakupu produktów z gospodarstwa.
Na miejscu:
Boisko, sala do gry w tenisa stołowego, wędkowanie, parking. Gospodarze oferują przewodnictwo po okolicy, oraz pieczenie barana. Mile widziane zwierzęta domowe.
Cennik:
Pokój z łazienką: 18zł/osoba za dobe,
Pokój z łazienką na korytarzu: 15zł/osoba za dobę.

Smolnik - Schronisko, 38-543 Komańcza.
Tel. 0509 463 990, 0604 639 681.
20 całorocznych miejsc noclegowych w Schronisku zlokalizowanym w chacie łemkowskiej na zboczu Magurycznego. Zimą dojazd 4x4.
Na miejscu: nieopisane widoki, kuchnia, niepowtarzalna atmosfera. Od wiosny do jesieni dostępne są loty widokowe wprost spod i do Schroniska.
Cennik:
Łóżko 20-50zł/osoba za dobę.
Podłoga 15zł/osoba za dobę.
Dostępne są pokoje dwuosobowe i pokoje z łazienką.
 
Polecamy:  Noclegi Bieszczady
 
Materiały prezentowane na stronach serwisu (teksty, zdjęcia) chronione są prawem autorskim. Wykorzystanie wymaga zgody redakcji.
 © OKiWM 2006 www.komancza.info
 współpraca: Twoje Bieszczady